Facebook'ta PaylasSMMM Serkan TAVŞAN

UZLAŞTIRICILIK KELİME OYUNLARI İLE ELİMİZDEN GİDİYOR FARKINDA MISINIZ?

 

Değerli Meslektaşlarım;
An itibariyle Acil Nitelikli olan bir Konumuz mevcut


UZLAŞTIRICILIK KELİME OYUNLARI İLE ELİMİZDEN GİDİYOR FARKINDA MISINIZ?


Uzlaştırıcılık için Alt Komisyonda ”Hukuk öğrenimi görmüş kişilerin” ibaresinin, “Hukuk fakültesi mezunlarının” şeklinde değişmesi sonucu "Hukuk Bilgisi üstün olan Mali Müşavirlerin" de Yapabileceği bir işi daha Avukatlara kaptırmak üzere olduğumuzu Biliyor Muydunuz?

Hatta AKP li Avukat Milletvekillerinin dahi Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ın yanlış yapıyorsunuz çıkışına rağmen geri adım atmadığını ve Konu Meslekleri olduğunda Birlikte Hareket Ederek Yeni Kazanımlar için Nasıl Güçlerini Kullandıklarını Görebildiniz mi?
Konu Meclis Genel Kuruluna bugünlerde gelecek ve bugünlerde mücadele etmez isek çok önemli bir gelir kapısını da kazanmadan kaybedeceğimizi biliyor musunuz?

Peki Avukat dostlarımız yeni kazanımlar sağlamak için bu kadar mücadele ederken ve Mesleğinin gerçeklerini her şeyin üzerinde tutarken biz yeni haklar elde etmek ve gelir kaynaklarını arttırmak için ne gibi mücadeleler veriyoruz hiç düşündünüz mü?

Avukatlar ile Mali Müşavirleri – Yeminli Mali Müşavirleri karşılaştırırken lütfen bunları da göz önüne alın. Avukat dostlarımız bir hak kaybında da hak kazanımında da tüm camia birlikte hareket etmeyi prensip edinmişken biz Mali Müşavirler bu mücadelelerin neresindeyiz?
Bu Makale yayınlandığında Meclis Genel Kurulunda konu halen görüşülmemiş olacak ve bu Makaleyi Yüzbinlerce kişi görecek bakalım kaçımız adım atıp Mali Müşavirlerin de bu haktan yararlanması için Mücadele Edeceğiz.


ÖZETLE SN.MESLEKTAŞLARIM BİR HAKKI YA OTURDUĞUMUZ YERDE OTURMAYA DEVAM EDEREK ELİNİZDEN KAÇIRACAĞIZ YA DA CİDDİ BİR MALİ MÜŞAVİR – YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRİN GELİR KAPISI HALİNE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN MUCADELE EDECEĞİZ KARAR SİZİN…

Saygılarımla
S.M.Mali Müşavir Serkan TAVŞAN

Bizi Aşağıda yer alan Türkiye’nin En Büyük Muhasebe Grubu olan Muhasebe Bilenler Topluluğu’ndan da takip edebilirsiniz…
https://
www.facebook.com/groups/muhasebebilenlertoplulugu

17.11.2016

 

MUHASEBE WEB - Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb@gmail.com

 
e-fatura