TÜRMOB un yeni Genel Ba?kan? Yükselen

Eklenme : 17.10.2016 08:43 | Güncelleme : | 23055  Okunma


TÜRMOB un yeni Genel Başkanı Cemal Yükselen Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinin (TÜRMOB) yeni genel başkanı, Türkiye Çağdaş Demokrat Odalar Platformunun adayı Cemal Yükselen oldu.

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinin (TÜRMOB) 22. Olağan Genel Kurulunun ikinci gününde, Birliğin yönetim, denetleme ve disiplin kurulu üyeliklerinin seçimi gerçekleştirildi.

Buna göre, Türkiye Çağdaş Demokrat Odalar Platformunun Başkan Adayı Cemal Yükselen, geçerli bin 579 oyun 750 sini alarak, TÜRMOB un yeni genel başkanı seçildi. Genel Kurulda Türkiye Muhasebeciler Grubu 425, Meslekte Birlik Grubu ise 358 oy aldı.

TÜRMOB un yeni Genel Başkanı Yükselen in yönetim kurulunda şu isimler yer alıyor:

"Yahya Arıkan, Masis Yontan, Rıfat Nalbantoğlu, Emre Kartaloğlu, Necati Balcı, Ali Karakuş, Zeki Dirlik, Behzat Demirhan."

CEMAL YÜKSELEN KİMDİR?


1958 de Antakya da doğan Cemal Yükselen İstanbul Üniversitesi İşletme ve Pazarlama bölümünden mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesinde alanında doktorasını yaptı. Daha sonra Çukurova Üniversitesinde Doçentlik ve Mustafa Kemal Üniversitesinde Profesörlük görevleri yapıp emekli olduktan sonra İstanbul a yerleşti. Burada çalışmalarını sürdüren Yükselen, Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinin (TÜRMOB) 22. Olağan Genel Kurulunda TÜRMOB un yeni genel başkanı seçildi.

       

 

 

 

Turmob  SMMM  YMM

 
 

 

 
 
e-fatura
 
 
 
 
 
Mali Müsavir e-fatura
 
 
 
 
 
 
MUHASEBE WEB - Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb@gmail.com