ESNAFA YENİ FAİZSİZ KREDİ MÜJDESİ

Eklenme : 05.01.2017 06:54 | Güncelleme : 04.03.2017 07:23 | 26745  Okunma


Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Esnafa yeni bir kredi oluşturmaya çalışıyoruz" dedi.Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, NTV Ankara İstihbarat Şefi Ahmet Ergen in sorularını yanıtladı.

Bakan Tüfenkci özetle şöyle konuştu;

"Yeniden yapılandırma, cazibe merkezlerine yapılan yatırımları, yeni pazarlara erişim noktasında almış olduğumuz tedbirlerin sonuçlarını, Suriye deki ateşkesin aracı olup olmadığını, özel sektöre istihdam desteğinin sonuçlarını 2017 de göreceğiz. 2017 ye umutla girmek için çok neden var.

Sicil affını anayasa değişikliğinden önce hayata geçirmek istiyoruz"

Karekodlu çek uygulaması konusunda da değerlendirmelerde bulunan Tüfenkci, "Artık her önüne gelen çek alamayacak. Ayrıca, esnafımızın daha ucuza krediye ulaşması konusunda farklı bir kredi mekanizması üzerinde çalışıyoruz" dedi.

Öte yandan Tüfenkci; "Güçlü maliye ve finansal ayağımızla 2017 de büyüme oranlarımızın beklentilerin üzerinde gerçekleşeceğine, ticaret hacmimizin artacağına inanıyorum. Neye güveniyorsun? diye sorarsanız; Türk milletinin girişimci ruhuna, hükümetimizin kararlı duruşuna, Cumhurbaşkanımızın liderliğine güveniyorum" açıklamalarında bulundu.

faizsiz kredi       

Ekonomi  iS_Hayati  Haber

 
 
 
 
 
e-fatura
 
 
 
 
 
Mali Müsavir e-fatura
 
 
 
 
 
 
MUHASEBE WEB - Muhasebe Hakkında Herşey
muhasebeweb@gmail.com

 
e-fatura