KOSGEB 50.000 TL KREDİ DESTEĞİ İÇİN FLAŞ DUYURUEklenme : 17.12.2016 09:08 | Güncelleme : 04.04.2017 14:23 | 78079  Okunma

50.000 TL üst limitli 12 ay ödemesiz geri kalanı 3 ayda bir eşit taksitler halinde ödemeli toplam 36 ay vadeli olarak KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi Desteği için,


 Başvuru Tarihleri : 19.12.2016 Pazartesi saat 09.00 da başlayacak 21.12.2016 Çarşamba günü saat 24.00 de sona erecektir.

Kredi Başvurularınız için, http://sifirfaiz.kosgeb.gov.tr adresini kullanabiirsiniz.

İşletmelerin KOSGEB Veri Tabanına kaydolması ve KOBİ Beyannamesinin güncel olması gerekmektedir.

Aynı anda onbinlerce kayıt ve güncelleme yapılmasından dolayı sistemde gecikme yaşanmakta olup kayıt ve güncelleme işlemleri süresis bir şekilde devam etmektedir.

Kayıt ve güncelleme işlemleri; kredi başvuru tarihleri sürecinde de devam edecektir.

Kredi onaylanma sürecinde başvuru sırasına göre herhangi bir öncelik sözkonusu olmamakla birlikte başvurular tamamlandıktan sonra sistem; işletmeleri, değerlendirme kriterlerine ve TUİK verilerine göre belirlenen il kotoları çevçevesinde sıralayacaktır.

Bu aşamada işletmenin KOSGEB müdürlüklerine bizzat başvurmasına gerek yoktur.

50 Bin TL KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi Desteği için anlaşmalı Bankalar;

AKBANK T.A.Ş.
DENİZBANK A.Ş.
GARANTİ BANKASI A.Ş.
HALK BANKASI A.Ş.
İŞ BANKASI A.Ş.
QNB FİNANSBANK A.Ş.
VAKIRLAR BANKASI T.A.O.
YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş.
KGF

Destek başvurusunun onaylanamsı Bankalar için bağlayıcı olmayıp, Bankalar kredi verip vermemek ve verecekleri kredi miktarını belirlemek hususunda kendi mevcuat ve değerlendirmeleri doğrultusunda hareket edecektir.

KOSGEB Kredi Faiz Desteği kullanıcı adı ve şifrenizin herhangi bir kişi yada banka şubeleriyle paylaşılmaması gerekmektedir.

 

           


 

 

 


 

 


 

 

   ILETISIM  /  KÜNYE  /  SITENE EKLE

 

Ekonomi  /   Finans  /   Sirketler  /   Sehirler  /   Staj  /   Sosyal Güvenlik  /   Pratik Bilgiler  /   Muhasebe  /   Denetim  /   Mevzuat  /   Haber  /   Is Hayati  /   Egitim - Ögretim  /   Vergi  /   SGK  /   Emeklilik  /   Asgari Ücret  /   Asgari Geçim Indirimi  /   Torba Yasa  /   Türmob  /   SMMM  /   Sektörler  /   Soru - Cevap  /   YMM  /   Maliye  /   Resmi Gazete  /   Beyannameler  /   Seminerler  /   Kurslar  /   Yazarlar  /   Is Ilanlari  /   e-fatura  /   e-defter  /   6736 Sayili Yeniden Yapilandirma Kanunu  /   e-tebligat  /   6736 Vergi ve SGK Affi

 
e-fatura